• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ваше мислење

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Почнав нова идеа/блог: www.pripyat.co.nr
Ме интересира вашето мислење за дизајнот и содржината.
Што се да додадам/одземам?
+Кој сајт е најдобар за статистики на посетеност.
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Мене лично ме нервира кога страна не е центрирана, односно во случајов е од лева страна.
Другото е добро изработено, ме бендиса
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,763
Мислења
850,112
Членови
29,466
Најнов член
ninobass
На врв Дно