1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вашата соба

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од spiderman, 5 Септември 2008.

 1. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  Вашиот работен простор..среден или не ...постирај :) еве јас прв да го скршам мразот :))
   

  Прикачени датотеки:

  • SV107232.jpg
   SV107232.jpg
   Големина:
   75.1 KB
   Прегледи:
   408
 2. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  Што си ми го украл столчето бе,бтв што ке ти е она за вода,да не дехидрираш а,се зезам,моментално неам слика,ке ставам друг пат :D
   
 3. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  Којзнае..по колку време сум на компјутер водата е потреба...и плус не се гледа ups-от позади маса е :D
   
 4. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,899
  26,233
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  добро средено собче:bravo:
  Ја ќе мора да ставам две слики зошто ми се далеку и нема да можам со една слика да фатам се. Ќе ги уплоадирам утре сеа ми се спие
   
 5. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  Thanx :p
   
 6. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,516
  14 Мај 2008
  Машко
  Не ми е јасно зошто имаш ПЦ и ДВД плеер во иста соба, па уште на 1 метар оддалечени едно од друго.....

  Инаку бирото ептен ми се свиѓа, моето е крш, ама немам дигиталец да го сликам.
   
 7. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  Па дека ете станувам се повеќе мрзлив и мора се да ми биде на дофат :D
   
 8. newpain01

  newpain01
  Intern

  248
  0
  24 Јануари 2008
  каде го купи тоа за вода?:)) инаку собчето ти е супер, немам сега слики од моето:bravo:
   
 9. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  Тоа за вода е од бугарија..ми го купи мајка ми ..за да непијам кока кола туку вода ..ама сепак џабе ...види лево на масата :LOL:
   
 10. mac-ufs

  mac-ufs
  Intern

  611
  19
  23 Април 2008
  Машко
  Developer
  brat mn ti e crnogorska sobava :D ... ne deka e loso sredena top ti e ali epten crnogorska :D heheheh


  BTW slusaj ja crnogorsko potkrovje od RNS ke ti stane sve jasno :D

  eve citat:

  me mrzi da stanam nasabajle od spienje
  me mrzi da otidam do wc na mienje
  me mrzi da otidam na mocanje
  me mrzi za jadenje za voda pienje me mrzi spienje

  itn itn :D
   
  На goce ilievi му/ѝ се допаѓа ова.
 11. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL: хахахахахахаха:LOL::LOL::LOL:
   
 12. MARTIN_MKD

  MARTIN_MKD
  Intern

  419
  2
  27 ноември 2007
  Еве го и моето дувло:

  [​IMG]
   
 13. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  шема дувло :D закон монитор....too much cofee??? :p
   
 14. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,899
  26,233
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Bidejki ne sobira se na edna morav da napravam 2 sliki:
  Mestot kade skapuvam najgolem del od denot
  [​IMG]

  Ovde se relaksiram onoj mal den on denot koga ne sum pred Pc ili koga ne sum izlezen
  [​IMG]
   
 15. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007
  floppy nice!! old school:)
   
 16. CyberSpic

  CyberSpic
  Intern

  823
  26
  14 Април 2007
  Добро изгледа, само тоа резолуцијата 3000х2000 и 2.5 мб по слика е непотребно малце
   
 17. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Еј жити се немој да цитираш постови со големи слики, се деформира форумот :p
   
 18. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  65
  1 Март 2007
  Мојата е премногу тапа за да ставам слики :)
   
 19. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,709
  14,444
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  А мојата е дневната соба и е премногу растурена за да можам да го најдам дигиталецот и да кадрирам еден имиџ.:LOL:
   
 20. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Jas ne gledam slika. :ermm:
   
 21. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,995
  505
  14 Април 2007
  Машко
 22. mac-ufs

  mac-ufs
  Intern

  611
  19
  23 Април 2008
  Машко
  Developer
  eve go najubaviot del od mojata soba :D

  [​IMG]
   
 23. stole_pesov

  stole_pesov
  Intern

  530
  17
  25 Април 2008
 24. mac-ufs

  mac-ufs
  Intern

  611
  19
  23 Април 2008
  Машко
  Developer
  pa ima de ... od druga strana ako slikav ke videse ostatokot od krevetite :D ... sifonjer i prazna masa za TV kaj so imav TV ali majka mi mi go sobra kaj nejze u soba ... premnogu tehnologija sum imal sve sum sobral :D
   
 25. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,995
  505
  14 Април 2007
  Машко
  на убаво место е индексот


  јас мојот го чувам на скришно место
  не сакам никој да го гледа
  малер е тоа :)
   

Сподели

Вчитување...