• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ваш коментар и сугестии [www.mkclips.com]

 • Ја почнал/а темата
 • #1

bobanmak

Intern
17 јануари 2008
45
0
Со потрага на нови идеи и начини на забава започна да работи пораталчево . Повелете коментирајте , www.mkclips.com
може клипови да се крева , да се гледа , ке видите :bye1:

 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
Makedonsko YouTube a ? :D
Gledam novo e , imate nekolku videa... Vaka na prvo gledanje ubavo izgleda..Kreativno napraveno, lesno za prebaruvanje..
Bravo.

ps. Mi se dopagja toa shto imate izlozheno nekolku patriotski videa. :)

Prodolzhete taka.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

bobanmak

Intern
17 јануари 2008
45
0
Makedonsko YouTube a ? :D
Gledam novo e , imate nekolku videa... Vaka na prvo gledanje ubavo izgleda..Kreativno napraveno, lesno za prebaruvanje..
Bravo.

ps. Mi se dopagja toa shto imate izlozheno nekolku patriotski videa. :)

Prodolzhete taka.
фала бато . Сакавме нешто да напрајме поинтересно , по интерактивно , мн ствари на македонскиов веб простор се исти и монотони , мора нешо сите да промениме
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Баш фино ! Имав и јас една слична идеја за видеа+игри но не ја реализирав . Со среќа ви посакувам успех !
 

Wizardion

Intern
2 март 2008
111
1
Bravo stranata e extra, samo sto mislam podobro bi bilo da ja napravite na .com.mk domain, inaku funkcionalnosta imate fakultetska 10ka :) Bravo, i vi posakuvam uspex!
 
 • Ја почнал/а темата
 • #8

bobanmak

Intern
17 јануари 2008
45
0

IT member

Intern
21 декември 2007
274
1
ivan-sorry1.hi5.com
Bravo za stranata. :) super izraboteno, no imam 1 zabeleska:

Ве молиме внесете го линкот од вашето видео и потоа кликнете на копчето 'Задади'.Ве молиме проверете дали вашиот линк е внесен правилно.Кликнете на копчето'Зачувај' кога ке сте готови.

Veli zacuvaj, a pisuva zadadi...

mala sitnica, nisto strasno ;) :)

poz.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #11

bobanmak

Intern
17 јануари 2008
45
0
Bravo za stranata. :) super izraboteno, no imam 1 zabeleska:

Ве молиме внесете го линкот од вашето видео и потоа кликнете на копчето 'Задади'.Ве молиме проверете дали вашиот линк е внесен правилно.Кликнете на копчето'Зачувај' кога ке сте готови.

Veli zacuvaj, a pisuva zadadi...

mala sitnica, nisto strasno ;) :)

poz.
Добро си забележал , но штом кликниш на копчето задади , долу ти излегува др копце Зачувај ( тука кликаш) , а тоа задади стое , ако сакаш да го сменеш изворот и да напишеш др. адреса. :bravo:
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Ne e losa, mi zalici kako da se ide kon nesto kako youtube, ali ok e.Gleam sveza vi e stranata, :) pa aj koga ke imam slobodno vreme (vo prevod nema da me mrzi) ke vi stanam clen ;)
 

IT member

Intern
21 декември 2007
274
1
ivan-sorry1.hi5.com
Добро си забележал , но штом кликниш на копчето задади , долу ти излегува др копце Зачувај ( тука кликаш) , а тоа задади стое , ако сакаш да го сменеш изворот и да напишеш др. адреса. :bravo:
:p Onaka, od brzo gledanje mi ostavi vpecatok... ali nema veze, samo sakav vo poz. smisla :p

:bye1:
 
 • Ја почнал/а темата
 • #16

bobanmak

Intern
17 јануари 2008
45
0
Фала на коментарите , сакаме да го надоградуваме , да стане една замена шо се вика на youtube . Локалните видеа да се креваат ваму и сл. Ке видиме , ќе кажи времето и корисниците .
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Ах, веќе условувате со регистрација...
BTW интересна замисла и реализација!
 
 • Ја почнал/а темата
 • #21

bobanmak

Intern
17 јануари 2008
45
0
Ах, веќе условувате со регистрација...
BTW интересна замисла и реализација!
Па , сеа разлика од регистриран и не регистриран член е то шо . регистриран мојт да креват свој клипој , а др не можат , но можат само да додаваат клипови со линкој , итн :D:))
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Јас како нерегистриран посетител не можам да ги гледам видеата...


„Немате дозвола да го погледнете овој ресурс.
Треба да се најавите.“
е пораката која ја добивам.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Сменете домен во нешто подобро, Сакаш не ме асоцира на видео ниту пак ништо... и сменете .info во .com, или .мк.

Овозможете гледање на видеа за нерегистрирани членови.
 
M

Mr.Alien

Гостин
Ми се допаѓа. Продолжете така. И, како рече D, овозможете малку поголем пристап за нерегистрирани членови, барем во онолкава мерка за да знаат на каков портал/форум се регистрираат.:bye1:
 
 • Ја почнал/а темата
 • #25

bobanmak

Intern
17 јануари 2008
45
0
во право сте мислам, сакам вас да ве чујам шо мислите :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,726
Мислења
863,406
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно