• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Vangel

Статус
Затворена за нови мислења.

ANTRAX

Intern
7 април 2007
19
0
Гледам дека сите нови се претставуваат па еве и јас. Се викам Вангел. Студент сум на ПМФ на институтот за информатика(1 година). Сакам музика, спорт, sci-fi серии, компјутерски игри и се разбира се што е поврзано со компјутерите. Засега толку. Поздрав:D
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1.550
52
www.it.com.mk
Dobredojde na forumot... Se nadevam ubavo kje si pominuvame :)

Ako vekje ne si go storil, pls prochitaj gi pravilata :D

Stefan.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Добредојде :) Сите сме нови (бидејќи и форумов е нов, нели), се надевам дека ќе се 'дружиме' и ќе разменуваме позитивни искуства од областите кои не интересираат ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.158
Мислења
894.788
Членови
31.872
Огласи
337
Најнов член
angelacrvenkoska
На врв Дно