Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Vagon - солуција за користење графичка станица преку клауд

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.266
4.247
Скопје
hackitfree.github.io
Ако некој работи со Блендер и има намера да купува моќен ПЦ - можеби ова ќе биде далеку поевтино решение .

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.207
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно