• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Вадам пари од Skrill/Neteller

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DonFrozex

Practice makes perfect
9 јуни 2011
1,099
1,357
Вадам (исплаќам) пари од Skrill/Neteller.


Почетна провизија: 12% од сумата што ќе легне кај мене на сметка.

За поголеми суми (800е+) има простор за преговор.

Исплата до 1000е во 24 часа, за поголеми суми - тро поче.

Исплата во Евра, или во МКД по куповен курс од НБРМ.
 
19 мај 2014
8
2
Предобро искуство со @DonFrozex

Достапен во секое време, трансакции на моја сметка дури и во текот на истиот ден.

Се на се, супер соработка и супер момак.
Препорачувам!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

DonFrozex

Practice makes perfect
9 јуни 2011
1,099
1,357
Bump.

Ако сеуште има некој потреба од оваа услуга - ПП.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,747
Мислења
856,611
Членови
29,747
Најнов член
Mitra1987
На врв Дно