1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Вадам пари од PayPal

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од DonFrozex, 28 oктомври 2018.

 1. DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  977
  1,187
  9 Јуни 2011
  Машко
  Ефто си плаќа процент за рекламава, шо мислеш ти, така е тоа? :)
   
 2. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,258
  2,759
  21 Јануари 2011
  Машко
  Па добро бе друже пиши ПП дај предлог можда ќе се договориме нешто :)
   
Слични теми
 1. Dedo Mraz
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,180
 2. sp1on
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,653
 3. comakot
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,291
 4. DeepImpact
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,730
 5. efto
  Одговори:
  70
  Прегледи:
  5,877
Вчитување...

Сподели

Вчитување...