• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка V530s-07ICR Desktop (Lenovo) - Type 11BM

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
668
526
Десктопот е нов, неупотребен
Со тастатура и маус
Информациите подолу се за конкретната машина.
Земен од Телеком, со гаранција.
Заинтересираните можат да достават понуда во инбокс


Sent from my MI A3 using Tapatalk
 

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
715
447
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
да бидам и јас од корис денеска нешто...
имено изгледа според запишана цена на слика се работи за овој модел...
Мислењето е автоматски споено:

 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
668
526
да бидам и јас од корис денеска нешто...
имено изгледа според запишана цена на слика се работи за овој модел...
Мислењето е автоматски споено:

Точно тој

Sent from my MI A3 using Tapatalk
 

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
715
447
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
"неблагодарно е да се коментира", па и затоа пред сѐ поискусните не коментираат...
има добар процесор, (според некои мои потреби зборувам, според нечии други секако не)
меѓутоа процесор како процесор ако го продадеш друго скоро има мала вредност,
јас би рекол ако успееш да го продадеш за окулу 20-21к си во премија,
(се разбира претпоставувам, Тој некој би го зел за канцелариски потреби)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
668
526
Се продава, цена 21.000 денари

Sent from my MI A3 using Tapatalk
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

mnikolce

On your way to fame
27 октомври 2016
668
526
Нова цена 20.000 за купувачот по потреба гратис инсталација на Win10

Sent from my MI A3 using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,720
Мислења
831,330
Членови
28,715
Најнов член
iRevO
На врв Дно