Ux/Ui akademija

DragonX

Intern
31 декември 2013
12
3
Што мислите за creativehub или одма да го шкртнсм..ако може и некој да сподели искуство со било која академија
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,470
29,244
kalco.ru
Ја лично не им верувам многу, освен на погоре спомнатите. За мене академија се сами тие две.
 

Ron26

Gaining Experience
4 мај 2019
69
96
семос ти е најбоље, само којзнае како ги држат предавањава, ако е онлајн мизерија права е, боље учи си сам од удеми.
 

Ron26

Gaining Experience
4 мај 2019
69
96
Онлајн се Семос. За Сивус не знам.

Sent from Телефон using Tapatalk

Не знам, јас бев на една обука пред да букне короната и супер беше на часеви кај нив, али по дома не ми се свиѓаше вториот дел од програмата по овие нови протоколи со онлајн настава.
 

dmtrdn29

Gaining Experience
14 ноември 2020
58
63
Битола

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,608
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно