• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Ux/Ui akademija

DragonX

Intern
31 декември 2013
12
3
Што мислите за creativehub или одма да го шкртнсм..ако може и некој да сподели искуство со било која академија
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,475
29,255
kalco.ru
Ја лично не им верувам многу, освен на погоре спомнатите. За мене академија се сами тие две.
 

Ron26

Gaining Experience
4 мај 2019
69
96
семос ти е најбоље, само којзнае како ги држат предавањава, ако е онлајн мизерија права е, боље учи си сам од удеми.
 

Ron26

Gaining Experience
4 мај 2019
69
96
Онлајн се Семос. За Сивус не знам.

Sent from Телефон using Tapatalk

Не знам, јас бев на една обука пред да букне короната и супер беше на часеви кај нив, али по дома не ми се свиѓаше вториот дел од програмата по овие нови протоколи со онлајн настава.
 

dim29

Gaining Experience
14 ноември 2020
61
65
Битола

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно