1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Успеал ли некој GTA V + Trainer на Xbox360 jTAG?

Дискусија во форумот 'Конзоли' започната од skullmonkey, 24 Мај 2019.

 1. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,874
  2,993
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Пробувам да му инсталирам трејнер на син ми за GTA V на Xbox360 чипуван со RGH/jTAG ама не успевам. Има ли некој вакво искуство?
   

Сподели

Вчитување...