• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Уште една моја мала flash игра

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Брат имам една идеја,а да ставиш ти ,кога ке се појави буквата на која што треба да кликнеш,да се изговори името на буквата,така ке биде поинтересно,и ке мокже да се научи името на буквата :D
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,275
333
Брат имам една идеја,а да ставиш ти ,кога ке се појави буквата на која што треба да кликнеш,да се изговори името на буквата,така ке биде поинтересно,и ке мокже да се научи името на буквата
Да се научи името на буквата?? :zbunet3:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,387
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно