• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Userbar во PS

Elektrikz

Intern
21 септември 2008
473
12
Велес - Скопје
Барам некој да ми направи userbar (како овие што ги имам во потписот) али по моја желба... ако има некој што сака да ми ја направи таа услуга,нека пише тука,па ќе го истконтактирам за детали....

Фала унапред :D
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.739
30.299
kalco.ru
Ќе ти направам али 20е ми е тарифа за такви работи:))
Шала на страна кажи за што сакаш?
 

Elektrikz

Intern
21 септември 2008
473
12
Велес - Скопје
Некаков јузербар, на него да има текст "Wannabe Programmer" и во позадина нешто кодови ова она,што знам...

еве некој пример...
п.с. најдов на нет "Programmer" али имам уште ќебапи за јадење за да ставам таков јузербар така да ако некој ми направи оваков (Wannabe Programmer:D) ќе биде супер :))

Фала унапред!!:p:D
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.739
30.299
kalco.ru
Еве нешто склопив па види како ти се свиќа
Untitled-1.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.158
Мислења
894.786
Членови
31.872
Огласи
337
Најнов член
angelacrvenkoska
На врв Дно