1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

USB3.0 za 4k filmovi?

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од sasemkd, 5 Јануари 2019.

 1. moongose

  moongose
  Unstoppable

  1,820
  2,051
  19 Јули 2013
  @sasemkd, можеш ли да го пробаш истиот филм од друго усб или уште подобро од некој екстерен харддиск? Според ова што го кажуваш, можно е телевизорот да не стига да испроцесира видео со толку голем битрејт.
   
 2. sasemkd

  sasemkd
  Intern

  203
  33
  24 Јануари 2010
 3. moongose

  moongose
  Unstoppable

  1,820
  2,051
  19 Јули 2013
  Што бидна, го реши ли пробелмот?
   
 4. ARMac

  ARMac
  Орган

  5,870
  6,471
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Купил скутер сигурно.
   
  На etrox, olikomerc, Krkac и уште 2 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Ruller
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,462
 2. PIROMAN_KU
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  6,077
 3. skullmonkey
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,027
 4. елекс
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  823
 5. KeepSandyBridgeAlive
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  706
Вчитување...

Сподели

Вчитување...