1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Usb type c слушалки

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од Tobey, 27 Јануари 2018.

 1. Tobey

  Tobey
  Intern

  171
  37
  23 Април 2017
  Дали некој знае каде може да се најдат усб ц слушалки кај нас?
   
 2. Psycore

  Psycore
  Gaining Experience

  482
  429
  12 ноември 2013
 3. Tobey

  Tobey
  Intern

  171
  37
  23 Април 2017
  Има некаде?
   
  На deni.mitev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...