Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

USB Type-C 3.2 Gen2 10Gbps Expansion Card

BaDMaN

Gaining Experience
26 април 2007
115
73
BaDMaN додаде нов оглас:

USB Type-C 3.2 Gen2 10Gbps Expansion Card - 1.800 ден.

Се продаваат картички USB Type-C на PCIe слот со 2 порти и додатен low-bracket. Нови воопшто неупотребени, 4 парчиња.

Цена: 1,800 денари/парче.


Погледнете го атачментот 137432Погледнете го атачментот 137433

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.031
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно