• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

USB to IRDA драјвери

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
доколку некој ги има оригинал драјверите или знае каде да ги побарам од ова IRDA нека пише тука

бтњ јас некако го инсталирав со некакви универзални драјвери
но не работи башпозз
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
890
70
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Јас имам сличен модел(барем така личи) ама и кај мене на новиот компјутер нешто зезаат драјверите ми се појавува BSOD.
P.S. Напиши модел...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
со драјвери за Kingsun KS-959 работи совршено
најверојатно некој модел сличен е
и на изглед е сличен многу

може локица туја
позз
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,548
Мислења
823,083
Членови
28,059
Најнов член
Даниел2222
На врв Дно