• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

USB maus DELUX M500

  • Ја почнал/а темата
  • #1

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
ми требаат драјвери за USB maus DELUX M500
користам windows XP
windows-от маусот не го препознава
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,011
Мислења
854,600
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно