1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

USB или бежичен Баркод читач

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од it_boy, 23 Февруари 2020.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  385
  309
  9 Јули 2018
  Машко
  Некој од битола да ми препорача од каде да купувам USB или бежичен Баркод читач? обичен најефтин ми треба,гледав во анхоч бежичниот и уште еден УСБ ама ги немаат на залиха
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,401
  8,876
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  На што ќе ти бидат врзани? КОмпјутер или таблет/телефон?

  Подобро земи си wireless, неспоредливо поголема флексибилност има.
   
 3. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  385
  309
  9 Јули 2018
  Машко
  за на компјутер мие,ќе видам утре од анхоч ако може да нарачам
   

Сподели

Вчитување...