• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

USB Device Not Recognized

  • Ја почнал/а темата
  • #1

filip360

Intern
25 септември 2007
24
0
Imam problem so usb-to do vcera se bese vo red od denes ne me mi go prepoznava,ako nekoj znae sto e problemot bi go zamolil da mi pomogne.Ako vi znaci nesto usb-to e Kingston 1gb.
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
epa probaj stavi go vo drug port ili preku drug kompjuter formatiraj go (ne zaboravaj da si naprajs backup). I jas go imam istoto usb flash i jas go imav istiot problem. (i bidi malku poaktiven na forumot)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,675
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно