Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

USB Desktop DAC Topping E30

Статус
Затворена за нови мислења.

VerGer

Practice makes perfect
9 ноември 2016
1.743
1.587
Скопје
VerGer додаде нов оглас:

USB Desktop DAC Topping E30 - 6.500 ден.

се продава DAC-от од насловот. Topping E30 сребрена боја - DAC 32bit 768kHz DSD512 \

Topping E30 DAC Review.

Козметички и функционално како нов, даљинското не е никогаш користено.

071 389 396 Горан
(Карпош Скопје)

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.106
Членови
35.432
Најнов член
Luka Milevski
На врв Дно