• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

USB Cable

gocegi

Intern
27 декември 2009
2
0
Друже иди бе на пазар, ги има по 100 денара се кај тие што продаваат маски и батерии за мобилни...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
@drown
Дома имам уште еден ваков кабел со џек, али USB делот е за некој сантим пократок од другиот, и со него неможе ектерниот да се подигне (недостаток на струја?) а со тој што е како овој долг на сликата си работеше супер додека не го зафркнав...има разлика така?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,055
Мислења
861,103
Членови
29,913
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно