1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

usb cable type A to type B

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од xristijanGTI, 22 Август 2019.

 1. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  275
  284
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Ако некој има за продавање кабле усб 3.0 тип А то Б, ми треба за монитор ДЕЛЛ п2418Д

  Вакво нешто:
  [​IMG]
   
 2. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
 3. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  275
  284
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  Види на нет вака го дава вој тип на кабел е како што гледам не се исти како твојот што го имаш објавено кај тебе е Мини Б

  [​IMG]
   
 4. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
  Поим немам за принтер е.
   
 5. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,239
  257
  1 Мај 2008
 6. Oliver!

  Oliver!
  Gaining Experience

  558
  452
  26 Април 2012
  Машко
  Малку претерале со цената Анхоч, ама не знам - може со верзија 3.0 ќе возат така некое време додека не стигнат до реалната вредност од 1 евро :)

  Место вредно за посетување за ова доколку ти е блиску е Loging Electronics во Беверли Хилс, Капиштец.
   
 7. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  275
  284
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Tobey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  471
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  360
 3. Crazy
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  287
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  332
 5. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  266
Вчитување...

Сподели

Вчитување...