Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

USB-C to DP converter во МК?

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.248
12.061
Скопје
androgaming.com
Сори, требаше да специфицирам. Машко кон машко кабле барам

Зошто? Стави обичен ДП кабел во ова.

Колку метра таков кабел бараш? Би бил непрактичен и скап.

 

psyman

Gaining Experience
30 март 2018
100
156
Зошто? Стави обичен ДП кабел во ова.

Колку метра таков кабел бараш? Би бил непрактичен и скап.

Таков е официјалниов од хедсетов, ама не ми се дават 70 евра
 

Frozen.

Gaining Experience
4 октомври 2015
170
223
Зошто? Стави обичен ДП кабел во ова.

Колку метра таков кабел бараш? Би бил непрактичен и скап.


Баш истиот ќе го споделвав го купив пред една недела негде. Супер е кабелот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно