Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

USB C Docking Station 8 in 1

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
220
139
Куманово

kirev

Unbeatable
31 мај 2010
7.408
5.625
Дали работат со новите Епл уреди со Епл Силикон процесори М1, M2, M3...?
 

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
220
139
Куманово
Не знам, а и немам таков лаптоп за да проверам. Ако имаш може да провериме.

На Thinkpad и Fujitsu лаптопи ги пробав, работат.
 

kirev

Unbeatable
31 мај 2010
7.408
5.625
Колку е нов производот? На пр. ако е 5-6 години стар (побарај на јутјуб дали има видео на пр.) скоро сигурно не е компатибилен... Само поновите. Или прашај таму од каде што си ги земал, би требало да знаат.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно