1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

уредување на звучен фајл

Дискусија во форумот 'Видео и аудио продукција' започната од Maja3, 27 Септември 2015.

 1. Maja3

  Maja3
  Intern

  33
  4
  26 Април 2011
  Здраво,
  имам еден звучен фајл од кој сакам одредени делови да тргнам ("сецнам"), знаете ли како може тоа да се направи, некоја апликација, програма...
  Благодарам и поздрав :)
   
 2. Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,889
  1,786
  22 oктомври 2012
  Машко
 3. omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,339
  2,808
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
 4. xenon

  xenon
  Guru

  3,791
  9,423
  15 Јануари 2011
  Машко
  Аудио за возрасни или за сите возрасти, домашно или странско?
   
 5. Andrej15

  Andrej15
  Intern

  2
  0
  23 ноември 2015
  Машко
  Програмер
  Fl studio, sony Acid i sony Vegas
   

Сподели

Вчитување...