• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

UrbanDictonary.com - Macedonia

Moscow_BoY

Intern
12 јуни 2007
260
4
securzone.blog.com.mk
Нема да коментирам, едноставно мислам дека сеуште не се родил татар ниту јужен циган кој би можел со факти да им парира на моите тези. Така да нека имаат поздрав од Македонија од еден потомок на Александар Македонски ;)
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Нека напише некој вистинска дефиниција, па сите ќе гласаме да дојде на прво место :)

Ако не се најде таков, ќе склопам нешто јас. Сопственикот на сајтот нема никава врска со ова, се се движи - се се менува :)
 

spiderman

Intern
16 април 2007
783
44
greek 1236 up, 459 down

Anal sex. Used mostly as a euphemism in prostitution circles.

I looked at the newspaper ad of 'Lola', she specifically said 'No Greek'.

hahahahah
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,520
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно