• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

upload PHP page

petar.bt

Intern
12 август 2007
734
22
како да направам PHP страна за upload на фаилови
имам некој код ама не знам како да го средам за да работи
дали можи да ми дај некој пример и да објасни како да го направам за да работи што локација да внесам и слично
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.513
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно