Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Unreal Tournament 3

Ci@_11

Intern
8 ноември 2007
81
0
668b26794e976d4b733ec45d44f9c553bf0c7ba687523089754798.jpg

Publisher: Midway
Developer: Epic Games
Category: Action
************************************************************
Hardware Requirements

Windows XP SP2 or Windows Vista
2.0+ GHZ Single Core Processor
512 Mbytes of System RAM
NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card
8 GB of Free Hard Drive Space

*Recommended System Requirements

2.4+ GHZ Dual Core Processor
1 GBytes of System RAM
NVIDIA 7800GTX+ or ATI x1300+ Video Card
8 GB of Free Hard Drive Space
***********************************************************
928117_20070710_screen010.jpg

928117_20070710_screen006.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.060
Мислења
954.699
Членови
34.478
Огласи
2.286
Најнов член
mwrld
На врв Дно