Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Unix60, G-MKY WoB, свичеви

Статус
Затворена за нови мислења.

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.062
3.831
fuzzjaw додаде нов оглас:

Unix60, G-MKY WoB, свичеви - 1 ден.

Морам да зачистам малку низ дома, имам неколку работи за продавање.

1. Механичка тастатура Unix60, 60%, склопена со ProMicro (microUSB), Durock V2 стабилизатори и JWICK Yellow свичеви, без капачиња. Користена 15 минути. Цена 2,200 денари (цела ме чинеше околу 4,000 денари).

2. G-MKY WoB капачиња, AFSA профил (малку понизок од SA со длабок dish горе). Ставени на тастатура, пробани десетина минути и извадени. Многу удобен профил за пишување, ама висината не ми се погоди. Цена 3,000 денари...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.139
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно