1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Универзален полнач за лаптоп

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tupacan, 12 Јануари 2020.

 1. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,509
  1,965
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Продавам универзален полнач за лаптопи, практично нов, користен само 2 пати. Комплет со кутија, документации и сметка.

  Купен е од Saturn Германија, гаранција би требало да има, доколку на некој му е битно.

  Слики и линк до производот во прилог.

  20200108_065206.jpg 20200108_065218.jpg 20200108_065242.jpg 20200108_071148.jpg 20200108_071230.jpg

  VIVANCO ACDC, Notebook Netzteil

  Цена: 2000 мкд.
   
 2. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,509
  1,965
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
 3. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,509
  1,965
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.

Сподели

Вчитување...