• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Уништувач на веб-страни

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Ако некогаш сте нервозни и деструктивно расположени, особено ако ве нервира некоја веб страница, еве ви еден начин како да се ослободите од фрустрацијата. Барем за момент... :D
Кликнете тука, внесете ја адресата на страницата и уништете ја со оружје по ваш избор. Може и со нуклеарка. :))
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Браво ова ми требаше за да го уништам блогот на nak*rov ако се секавате на тој човек. Какво олеснување !!! :D
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Ова истово го гледам во различни бои и дизајн само.

Иначе добро е да се испуцаш малку
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Интересно е, ама знае да јаде и RAM како што јаде и веб страни
 

DaciSS

Gaining Experience
3 јануари 2008
949
288
San Francisco
www.linkedin.com
само пасте горе во прозорот за URL и можете како сакате да си ај уредувате стрната. На он.нет.мк супер си работи. Таму и бе објавени кодовиве

javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=(Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5)+"px"; DIS.top=(Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5)+"px"}R++}setInterval('A()',5); void(0);


javascript:document.body.contentEditable='true'; document.designMode='on'; void 0
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Што убава гореше страната од факултет...милина...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
823,421
Членови
28,069
Најнов член
Na$sko
На врв Дно