1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Unifi AP AC LR

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gokica, 10 Јуни 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,345
  10,050
  13 Јуни 2009
  Продавам Unifi AP AC LR.

  Купено од овернет на 22.05.2019 за 8,852.00 денари. Има една година гаранција.

  Комплет кутија, адаптер/инџектор, без прашинка на него.

  Вифи е фантастично. Може да се упари со други вакви уреди. Се врзува на слободна лан порта од било кој рутер.

  Го продавам зашто ќе одам со Про варијантата која е и поскапа се разбира.

  Цена 7,500 денари.
   
  vlavot, skullmonkey, Oktar и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,345
  10,050
  13 Јуни 2009
  Ајде нека биде 7,000 денари заокружено.
   
  На skullmonkey, omegaRED, marv и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,345
  10,050
  13 Јуни 2009
  Заборавив да напишам. Уредот се повлекува од продажба. Ќе го врзам со други унифи уреди. Зошто еден, нека бидат 2 тањири :)
   
  Speedster, marv и на Oktar им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. mdeni
  Одговори:
  111
  Прегледи:
  10,033
 2. HardCorec
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  605
 3. HardCorec
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,072
 4. skullmonkey
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  376
 5. skullmonkey
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  376
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...