• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Unidentified Program na Vista

Sampion

Баниран/a
18 февруари 2008
181
1
www.diandjelo.tripod.com
Pri otvaranje na samo 3 programi mi javuva " an unidentified program acces to you computer " i imam dve moznoti " cancel " ili " allow " dali nekako mozam da ja isklucam ovaa funkcija ili kako mozam ovaa da go resam. Na PC imam OS Vista SP1
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5.108
296
www.gorjan.info
Тоа ти го јавува кога отварас програма со Администраторски привилегии. Ако ја знаес програмата кликни Allow ако не кликни Cancel.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.513
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно