• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Unidentified Program na Vista

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Sampion

Баниран/a
18 февруари 2008
181
1
www.diandjelo.tripod.com
Pri otvaranje na samo 3 programi mi javuva " an unidentified program acces to you computer " i imam dve moznoti " cancel " ili " allow " dali nekako mozam da ja isklucam ovaa funkcija ili kako mozam ovaa da go resam. Na PC imam OS Vista SP1
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Тоа ти го јавува кога отварас програма со Администраторски привилегии. Ако ја знаес програмата кликни Allow ако не кликни Cancel.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,998
Мислења
854,407
Членови
29,630
Најнов член
kiko1337x
На врв Дно