• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Uni Banka [do 14.03. 2008]

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
izvor najdirabota.com.mk

Стани дел од УНИБанка АД Скопје!
Својата успешна работа УНИБанка ја темели и на вработување на квалитетен кадар според
светски стандарди за раководење со банки! Потребен ни е млад и амбициозен кадар за следнава работна позиција
АДМИНИСТРАТОР НА ВЕБ - WEB ADMINISTRATOR Дирекција Маркетинг, реклама и односи со јавност
За да станете дел од тимот на УНИБаика Вие сте:
• Co работно искуство
• Co позитивен приод кон работата
• Креативен и позитивен
• Тимски ориентиран во динамично окружување
• Подготвен да превземе одговорност
И имате:
• Завршено високо образование
• Одлично познавање на Англиски јазик
• Одлично познавање на Photoshop, CorelDraw, Flash, MS Office
УНИБанка Ви нуди:
• Работа во модерна и пријатна атмосфера
• Атрактивен и конкурентен награден пакет
• Можност за усовршување, кариера и напредување
• Можност за работа во најуспешната банкарска институција во Македонија
Доколку се пронајдовте во наведените редови и Ви се допаѓа нашата понуда, испратете:
• мотивационо писмо
• кратка биографија на македонски јазик
• уверение за завршено образование
• фотографија не постара од 6 месеци
најдоцна до 14.03. 2008 год.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,058
Мислења
861,199
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно