• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

"Unexpected filetype" error

  • Ја почнал/а темата
  • #1

nullx

Intern
17 мај 2007
56
0
www.perfectflow.org
Овој проблем ми го јавува во Flash8, пробав со FlashMX и пак исто, нешто има разлика во FlashMX и Flash 2004, ако некој знае нешто повеќе нека одговори..
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,576
Мислења
823,714
Членови
28,077
Најнов член
Brlebrle
На врв Дно