• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

UNET pravi parche ...neogranichen download i upload. [Ekskluzivno]

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Шала на страна ама.. Унет се едни од најдобрите (ако не и најдобар) провајдер моментално во Македонија (барем според мене)

Поздрав
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Зашто да не се симнува, ако е стабилна линијата, го оставаш pc-to на download 24/7, и на крај од месецот ќе имаш бајаги симнате.
Е сега, со нервите, не знам како ќе бидеш. Од брзина може да ти попуштат :)
 

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Шала на страна ама.. Унет се едни од најдобрите (ако не и најдобар) провајдер моментално во Македонија (барем според мене)

Поздрав
hahaha e sega me nasmea ubavo, unet postoi uste? seriozno prasuvam
jas znam deka najdobri se Onnet i NeoTel aj i MtNet ama Unet
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,701
Мислења
855,880
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно