• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка UMAX ASTRA 4700

  • Ја почнал/а темата
  • #1

JasSum

Practice makes perfect
8 мај 2007
1,797
1,915
Одлично сочуван скенер, не многу користен и одамна стои, а веќе почна и да смета, па оди на продажба.
Доаѓа со неговиот адаптер и УСБ кабел.
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,572
Мислења
820,881
Членови
28,235
Најнов член
NikolaJovcevski
На врв Дно