• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

UGREEN RJ45 CAT6a konektori

  • Ја почнал/а темата
  • #1

null_ptr

On your way to fame
20 ноември 2013
619
583
Стигнаа од кина но не ми вршат работа со кабелот што го имам..

комплет: 50 парчиња
локација: Куманово
цена: 500 ден

праќам по карго на ваш трошок

пп за повеќе инфо
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,571
Мислења
820,919
Членови
28,236
Најнов член
Bubce30
На врв Дно