• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ucenje.org.mk

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Електронскиот курс поставен на системот за електронско учење е бесплатен и отворен за сите заинтересирани. Овој курс е резултат од активностите на проектот за е-Влада на USAID http://www.egov.org.mk чија што главна цел е да и се помогне на Македонија во транзицијата кон модерно и демократско општество преку користење на информатичка и комуникациска технологија во секој сегмент од општеството.

www.ucenje.org.mk
 

e r i c

Баниран/a
27 ноември 2007
45
2
Навистина добро е ова што го направила е-Владата на УСАИД ... Добро се подредени категориите... После ќе се регистрирам па да видам што ќе биде... А добро е и тоа што има и сликовити прикази :p

:bravo:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Hm.. super e ova, kje golem broj na lugje kje mozhe da steknat nekoe nivo na obrazovanie na ovaj nachin.
 

Kafka

Intern
8 јуни 2007
128
19
vo sekoj slucaj ja cenam idejata... no mrazam sto treba da se registriram pa posle sekoj den da me bombardiraat so majlovi...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,672
Мислења
862,062
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно