• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ubuntu players

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
kazete vizuelno dobri linux playeri za muzika video itn itn...

na pr nekoj kako bs player za video

ili winamp za muzika itn....
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Xine, Amarok тие ги јас користам ... има многу ама овие се тхе БЕСТ
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,528
Мислења
822,634
Членови
28,052
Најнов член
Ttifun
На врв Дно