Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Ubiquiti U6 Lite и PoE+ (at) Адаптер

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.385
7.588
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

Ubiquiti U6 Lite и PoE+ (at) Адаптер - 130 €

Како што гласи огласот, се продава следниов Ubiquiti PoE+ (at) адаптер за напојување за сите нови U6/U7 уреди од UBNT! Користен месец и 10-тина дена, потоа направив реаорганизација на мрежата и адаптеров повеќе не ми е потребен!
Купен од all4net

Цена: 1400 денари! Платен нов 1700 денари нов!

Се продава и следниов Ubiquiti UAP U6 Lite , нов некористен никогаш, останат вишок од планиран проект.

Цена: 90 евра! Истиот...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.135
Мислења
975.328
Членови
35.446
Најнов член
plantsshopdubai
На врв Дно