• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

У3 Усб стикче

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sajd

Intern
6 октомври 2008
154
1
Кај можи да се најди Усб стикче со У3 на него? ми треба побрзо...
 

zoraxe

Intern
6 ноември 2008
30
0
"Imagine carrying your software on the same flash drive that carries your files. That’s what you can do with a U3 smart drive. You can plug it into any PC and work, play a game, message friends, send email, edit photos and more. A U3 smart drive makes any PC your own PC. And when you unplug it, it leaves no personal data behind." Тоа е У3.

http://2be.com.mk/ А ова е 2бе. :ninja2:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,760
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно