1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Type C to 3.5mm

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од Crazy, 1 Декември 2018.

 1. Crazy

  Crazy
  Gaining Experience

  277
  164
  29 oктомври 2016
  Машко
  Здраво другари
  Ми се расипа USB C to 3.5mm, шо ти го дава Гугл со Пикселот, па се прашувам кај може да се најде кај нас во МКД (Скопје) поточно ?
   
 2. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  651
  1,026
  13 Јануари 2014
  Машко
  Во Анхоч. Провери и по другиве продавници, можда ќе најдеш и други опции.
   
 3. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,431
  815
  1 Април 2012
  Машко
 4. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  270
  233
  29 oктомври 2009
Слични теми
 1. Gucci
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,172
 2. l1d0v1c
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  622
 3. fuzzjaw
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  568
 4. Tobey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  354
 5. spiritBreaker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  294
Вчитување...

Сподели

Вчитување...