Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

твитер акаунти

Статус
Затворена за нови мислења.

DeepImpact

Gaining Experience
8 ноември 2017
252
93
bitcoin-p2p.com
DeepImpact додаде нов оглас:

твитер акаунти - Проценка

TWITTER LEGACY and TWITTER BLUE ACCOUNTS

Twitter Mail Verified 0-99 followers (2010-2021) - 42000 Available - 0.4$/acc

80$/acc + 10$/1k followers - blue checkmarks

Twitter FULL VERIFIED mail+phone 0-99 followers (2010-2021) - 1200 Available - 0.7$/acc

Twitter Mail Verified 100+ Followers (2010-2021) - 5600 Available - 0.7$/acc

Twitter FULL VERIFIED mail+phone 100+ Followers (2010-2021) - 660 Available - 1.4 $/acc

Twitter Followers Accounts (1k - 100k) - 1000 - 10$/1k followers...

Видете го целиот оглас...
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.769
14.501
youtu.be
Мислев ако се легални да земам неколку за да се најдат за недај боже.
 

gamon

Practice makes perfect
15 септември 2014
1.359
1.624
orgrimar
Мислев ако се легални да земам неколку за да се најдат за недај боже.
вредноста на твитер откако ја купи елон падна на пола, мора да чистат повеќе ботови ама слабо му иде и тоа. Лесно ги кинат кога сакаат, 10 реда код, лесно е, акаунт со 95% малезијци дискутира за надворешна политика на ирска :)
 

toshex

the fool
18 септември 2013
6.384
7.964
Мелмак
Ц ц ц ц којзнае колку акаунти има вакви штом се по толку евтина цена. Милиони ботови значи хајпаат која тема/наратив и да ти одговара. Катастрофа.
 

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.814
5.720
Ц ц ц ц којзнае колку акаунти има вакви штом се по толку евтина цена. Милиони ботови значи хајпаат која тема/наратив и да ти одговара. Катастрофа.
Милијарди, не милиони. 80:20 правилото го знаеш?
 

DeepImpact

Gaining Experience
8 ноември 2017
252
93
bitcoin-p2p.com
Twitter accs

Twitter Mail V (2010-2021) - 35.000 Available - 0.3$/acc

Twitter FULL VERIFIED (2010-2021) - 2.300 Available - 0.45$/acc

Twitter Mail V 100+ Followers (2010-2021) - 0 Available - 0.45$/acc

Twitter FULL VERIFIED 100+ Followers (2010-2021) - 1.900 Available - 0.8$/acc

Twitter Followers Accounts (1k - 100k) - 1000+ - 6$/1k followers

Discord Accounts Full Verified 1 - 5 years old - 400 Available - 0.52$/acc
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно