Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic TV Tuner USB за компјутер

Статус
Затворена за нови мислења.

Стефан_Т

Gaining Experience
22 јули 2017
52
92
Стефан_Т додаде нов оглас:

TV Tuner USB за компјутер - 500 ден.

Продавам TV Tuner преку USB за компјутер.
Служи за гледање тв, преснимување стари двд, касети и слично.

500 Денари

Стефан
+38970206948Погледнете го атачментот 119360Погледнете го атачментот 119361Погледнете го атачментот 119362

Видете го целиот оглас...
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.614
14.291
youtu.be
Нема потреби од сомнежи, си пишува убаво на кутијата.
Но,
ќе лови и кабловска некодирана телевизија (како за утеха). :)
 

Стефан_Т

Gaining Experience
22 јули 2017
52
92
Порано ловел како луд, сега главна намена што ми текнува е преснимувач на аналогни касети во дигитален формат.. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.348
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно