1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

tv so satelitski priemninik s2

Дискусија во форумот 'Антени,предаватели,апарати/уреди и останата опрема' започната од bozidar, 19 Јануари 2020.

 1. bozidar

  bozidar
  Intern

  78
  7
  26 Март 2009
  Машко
  vozmozno li e da ja priklucam satelitskata na vakov tv koj ima s2 priemnik i da raboti da otvara nekoi kanali.
   
 2. krema

  krema
  Professor

  10,005
  9,644
  24 Јуни 2009
  Машко
  Можно, ќе ги отвара FTA каналите (незаклучените).
   
  На StOrMK му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. filipvselena
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  5,365
 2. vojkan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,018
 3. goodboy
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,521
 4. Alexandar
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,883
Вчитување...

Сподели

Вчитување...