• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

TV LG32LN575S за делови

  • Ја почнал/а темата
  • #1

filipkir

Practice makes perfect
17 јуни 2009
1,109
1,611
Купувам телевизор LG, модел: 32LN575S неисправен. На мојот телевизор се си работи добро само дисплејот поради удар е скршен. Ако некој има ваков неисправен телевизор на кој што дисплејот му е во ред ќе му бидам благодарен ако ми го продаде.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,778
Мислења
850,349
Членови
29,473
Најнов член
Hokii
На врв Дно