• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

TV Картичка за лаптоп - Препорака?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Ми треба ТВ картица за лаптоп, значи да може да се гледаат нашиве кабловски телевизии и слично.. Немам никакво искуство со ова, па добродојдени би биле препораки, искуства, цена и слично..

Благодарам однапред :)
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Сум користел Pinnacle PCTV и задоволен сум. Има во Нико, USB, 4000 денари (пардон, 3989.00)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,754
Мислења
849,926
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно